Gündem:
Gökçeoğlu'ndan Şahin'e teşekkür
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, toplumun her kesiminin ve her sektörün sorunlarını ve çözüm önerilerini almaya devam ediyor. Başkan Şahin bu kapsamda, 13 Eylül Çarşamba akşamı da Alanya Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (ALSMO) üyeleriyle bir araya geldi. ALSMO başkanı Kerim Gökçeoğlu, Mehmet Şahin başkanlığındaki ALTSO Yönetimi ile çok uyumlu çalışarak işbirliği içinde etkinlikler yaptıklarını söyledi. Başkan Şahin’e teşekkür eden Gökçeoğlu, “Bizler ne zaman işbirliği talep etsek Başkan Şahin’den olumlu yanıt aldık. Kendisine üyelerim adına teşekkür ederim” dedi.

ALSMO Üyeleri ile geride kalan 4,5 yılda çok sayıda işbirliği çalışmasını hayata geçirdiklerini işaret eden Şahin’in konuşması sık sık alkışlarla kesildi. Şahin muhasebeciler iş adamının en önemli partneri olduğuna da işaret ederek, “Muhasebe kayıtları düzgün olmayan firmaların ayakta kalması imkansız. Bu manada iş adamlarının işlerini kolaylaştıran siz değerli meslek mensupları ile bir kez daha bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum” dedi.


“ÜYELERİMİZİ SEÇİMDEN SEÇİME HATIRLAMADIK”

Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, 4 buçuk yıllık görev süresi boyunca ALTSO üyeleriyle her zaman istişare etme fırsatı yakaladığını belirterek “Görev süremiz boyunca üyelerimizle her zaman istişare ettik. Üyelerimizi seçimden seçime hatırlamadık. Her yıl her meslek grubundan üyelerimizle kahvaltılı istişare toplantılarında bir araya geldik, iftar programları düzenledik. Bu organizasyonları geleneksel hale getirdik” dedi.
ALSMO Başkanı Kerim Gökçeoğlu ise ALTSO’nun her zaman çözüm odaklı çalıştığını belirterek, Başkan Şahin’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Başkan Gökçeoğlu, “Bizim üyelerimiz ALTSO’yla birebir bağlantılı. Sağ olsun Başkanımız Mehmet bey bizim sorunlarımıza her zaman çözüm odaklı yaklaştı. Birlikte istişare toplantıları düzenledik, fikir alışverişinde bulunduk. ALTSO Başkanımız Mehmet Beye odamıza yaptığı desteklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.
Görev süresi boyunca gerçekleştirdiği başarılı projeleri ALSMO üyeleriyle paylaşan Başkan Şahin, “Bütün başarılı çalışmalarımızı, üye odaklı projelerimizi, kalkınma projelerini değerli üyelerimizden aldığımız güçle yaptık. Biz ALTSO olarak büyük bir aileyiz. Üyelerimizin teveccühü olmasaydı bu kadar başarılı olamazdık' dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya Kalesi'nde tabela krizi
Alanya Kalesi’nin Unesco kültür mirası listesine girmesi için çalışmalar sürerken, tabelaların yarattığı...

Haberi Oku