Gündem:
GÖNÜL PINARI GİYDİRMEYE DEVAM EDİYOR
Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi (Yeni Alanyalılar), aylık olağan toplantılarını bugün Gönül Pınarı’nda yaptı. Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu başkanlığında, Gönül Pınarı’nı ziyaret eden üyeler, mağazaya bağışta bulunacaklarını belirttiler. Mağazanın çalışma sistemi ve bağışlarla ilgili Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Bilal Nurgül’den bilgi aldılar.

Bağışların ve yardımların gizli tutulduğunu vurgulayan Başkan Yardımcısı Yüksel, “İhtiyaç sahiplerini rencide etmeden, onur kırıcı olmadan yardımlarımızı en uygun şekilde yapmaya devam ediyoruz. Yardımlarımızda gizlilik esastır.” dedi.

Bebek, çocuk, bayan ve erkek grubu reyonlarıyla her yaştaki ihtiyaç sahibine ulaşmaya devam ettiklerini söyleyen Başkan Yardımcısı Yüksel, sosyal belediyeciliğin gereği neyse onu yaptıklarını kaydetti.

GÖNÜL PINARI YARDIMLARINIZI BEKLİYOR

Bebek giysilerinden, gelinlik ve damatlığa, yazlıktan kışlığa, blue jeanden ayakkabıya varınca kadar her türlü ihtiyaca cevap verebilen mağaza, vatandaşlarını bağışını bekliyor. Mağaza, az kullanılmış ya da hiç kullanılmamış giysilerden oluşuyor.

Gönül Pınarı’nın çalışmalarında çok etkilendiklerini belirten Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi Üyeleri de Gönül Pınarı’na bağış yapacaklarını söyleyerek, Alanya Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Üyeler, buradaki çalışmaları derneklerine ve arkadaşlarına duyurarak daha çok bağış yapılmasına da katkı sağlayacaklarını açıkladılar.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Korkutan kuraklık haritasıyla ilgili önemli...

Haberi Oku