Gündem:
HEM TANITIM HEM YARDIM
Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi, Meclis Başkanı Abdullah Karaoğlu başkanlığında bugün aylık toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda, üyelere Yabancılar Meclisi’nin Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusça yayınlanan yeni  web sayfası (www.alanyayabancilarmeclisi.com ) tanıtıldı. Yapılan sunumda üyelerin sayfayla ilgili görüşleri değerlendirildi.  Web sayfası, arama motorlarından İngilizce, Almanca ve Rusça olarak da tüm dünyadan aranabiliyor.

2. ALANYA ULUSLARARASI SANAT SERGİSİ EKİM’DE

Alanya Belediyesi Yabancılar Meclisi tarafından düzenlenen “Alanya’nın Sanatı- Art of Alanya”  konulu sergi, bu yıl 23,24,25 Ekim tarihleri arasında Kültür Merkezi’nde düzenlenecek.  

“Sanat Dünyanın Ortak Dili” sloganıyla hareket edilen sergiyle ilgili bilgi veren Yabancılar Meclisi Başkanı Abdullah Karaoğlu, “Alanya’da ikamet eden yerleşik sanatçıların, ressamların, heykeltıraşların, fotoğrafçıların eserlerini 2.Uluslararası Sanat Sergisi’nde sergilemeleri için  davet ediyoruz. Milliyeti ne olursa olsun güzel sanatların her hangi bir dalında özgün olarak faaliyet gösteren amatör ve profesyonel sanatçılar için Ekim ayının 23,24,25’inde Kültür Merkezi’nde bir sergi düzenleyeceğiz. Sanatın dili evrenseldir ve ulusları birbirine bağlar. Sergiyle ilgili katılım formlarını önümüzdeki günlerde web sayfamızdan ve  sosyal medyadan ilgilenenlere duyuracağız” dedi.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Korkutan kuraklık haritasıyla ilgili önemli...

Haberi Oku