Gündem:
Tanrıseven'den tayin değerlendirmesi

 Tanrıseven'in sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirme şöyle: 

"Değerli Dostlar, 
3 Eylül 2014 tarihinde atandığım Alanya Kaymakamlığından, 1 Aralık 2016 tarihli kararname ile İzmir Tire Kaymakamlığına atanmış bulunuyorum. Alanya'da devletimizin bana verdiği görevi en iyi şekilde yapma gayreti içinde oldum. Dün de Türk-Rus Dışişleri Bakanları arasında yapılan toplantıda Alanya olarak üzerimize düşeni yapmaya çaba sarf ettik. 
Havalimanında Dışişleri Bakanımız Sn. Çavuşoğlu, "Kaymakam Bey, hemen sizi bırakmıyoruz" dedi. Antalya Valimiz ve Sayın Bakanımız ile durumu değerlendirdik. Buradaki çalışmalar, kendi özel durumumuz ve üst makamların talimatları çerçevesinde makul bir süre içinde Alanya'daki çalışmaları tamamlayarak Alanya Kaymakamlığından ayrılacağım. Önümüzdeki dönemde Tire Kaymakamı olarak Ülkemizde ve Milletimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğim. 
Daha kapsamlı bir değerlendirmeyi önümüzdeki günlerde yapacağım. Bana destek veren, Alanya'da yaptığımız çalışmalar için teşekkür eden ve atandığım Tire Kaymakamlığı için tebrik eden herkese teşekkür ediyorum."

banner111
Anahtar Kelimeler
Hasan Tanrıseven

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Vali'den flaş karar! Cami altında ticarethane...
Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "İl müftümüze talimatım var. Hiçbir caminin altında ticarethane...

Haberi Oku