Gündem:
Ülkücülerden konser teşekkürü
Alanya Ülkü Ocakları 27 Eylül Çarşamba günü muhteşem bir konser düzenlemişti. Alanya Belediyesi arkasında bulunan alanda düzenlenen konserde ünlü sanatçılar Atilla Yılmaz ve Ahmet Şafak sahne almış, binlerce Alanyalı unutulmaz bir akşam yaşamıştı. 

Bu güzel organizasyona imzasını atan Alanya Ülkü Ocakları organizasyonda emeği geçen isimlere teşekkür ettiler. Yapılan teşekkür açıklamasında, "Düzenlemiş olduğumuz 'Sevdamız Alanya Ülkümüz Güçlü Türkiye' isimli konserimize katılımlarından dolayı;
Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanımız Alperen Tuğrul KüreşoğLu, MHP Antalya İl Başkanımız Mustafa Aksoy, MHP Alanya İlçe Başkanımız Mustafa Türkdoğan, 23. Dönem Milletvekilimiz Hüseyin Yıldız, Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel, Kırkkale, Trabzon Ve Yozgat Ülkü Ocakları İl Başkanlarımıza, Parti Yöneticilerimize, Meclis Üyelerimize, Kadın Kolları Başkanımıza, Ülkücü İşçiler Dernek Başkanımız ve Yöneticilerine, şehit ailelerimize ve yüreğiyle gelerek konserimizi şereflendiren değerli Alanya halkına teşekkür ederiz." denildi.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Haydi Alanya! Gökbel Yaylası seni bekliyor
Alanya Belediyesi tarafından Gökbel Yaylası’nda düzenlenecek 14. Geleneksel Gökbel Yağlı Pehlivan Güreşleri...

Haberi Oku