Gündem:
Umut'un anne umudu

 Bakü’deki Azerbaycan televizyonunda yayınlanan “Seni Arıyorum” programına katılarak 7 yaşındayken Rusya’daki kamptan kaçırılan ve 16 yıldır aradığı oğlunun izini bulduğunu söyleyen İrina Mehmetoğul, Antalya'ya gelerek Umut’u evinde ziyaret etti. İrina Mehmetoğul, “3 çocuğum var. Umut’un gerçek adı Kenan Mehmetoğul, Rusya'da bir kampta 7 yıl önce kaçırıldı. Senin oğlun öldü diye beni kandırdılar ve oğlumu o günden bugüne kadar görmedim. Katıldığım televizyon programına katılan bir kadın, oğlumun kaçırılıp başka bir aileye verildiğini söyledi. İzini sürerek buralara kadar geldim. Onun gerçek oğlum olduğuna inanıyorum ama kesinleştirmek için DNA yaptıracağım" dedi.

Rusça konuşup Umut ile şakalaşan ve şarkılar söyleyen İrina Mehmetoğul, Gülsüm Kabadayı’yı “kutsal bir insan” olarak nitelendirerek, Kabadayı’ya Umut'a karşılıksız baktığı için teşekkür etti.

Umut'un 5 yıldır bakıcı anneliğini üstlenen Gülsüm Kabadayı ise, Umut'un ilk kez birine tepki verdiğini, güldüğünü ve üç çocuğu olan İrina Mehmetoğul'un büyük oğluna çok benzediğini söyledi. Gülsüm Kabadayı, DNA sonuçlarını bekleyeceklerini ve Umut'un tepkilerinin İrina Mehmetoğul konusunda kendisini de umutlandırdığını söyledi. 
banner111
Anahtar Kelimeler
Umut

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Dikkat! Alanya'da 3 ay süreyle yasaklandı

Haberi Oku