Politika:
AK Partililer çağrı yaptı: Berberoğlu kararından vazgeçsin
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu dün yaptığı şok bir açıklama ile bir sonraki kongrede aday olmayacağını açıklamıştı. Berberoğlu'nun ilçe başkanlığını bırakacağı bu kararı açıklaması AK Parti'de soğuk duş etkisi yaratırken bir çok partili Berberoğlu'nu kararından vazgeçirmek için harekete geçti.

Berberoğlu'nun çalışmalarından memnun olan partililer Berberoğlu'na sosyal medya aracılığıyla çağrı yaparak kararından vazgeçirmeye çalışıyor. Çağrı yapan isimlerden biriside AK Parti'nin önemli isimlerinden olan ve gençlik kolları başkanlığı için kulislerde adı geçen Ahmet Guzyaka oldu. Guzyaka, Berberoğlu ile ilgili bir yazı kaleme aldı. İşte o yazı:

Mustafa Berberoğlu diye yazılır, AK Parti Alanya İlçe Başkanı olarak okunur.
Bugün çok değerli İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Berberoğlu'nun almış olduğu 'kongrede aday olmayacağım' kararı belli kişileri sevindirsede, başta ben olmak üzere gerçekten bu davaya gönül vermiş kardeşlerimi, abilerimi, ablalarımı derinden çok üzmüştür. Göreve geldiği 2014'den bugüne; yüreğinde AK Parti sevdası, kalbinde Alanya'ya hizmet aşkıyla gece gündüz demeden çalışan, neredeyse Alanya'daki bütün cenaze ve düğünlere katılarak Alanya halkının gönüllerini kazanan, hiç bir zaman bel altı siyasetle işi olmayan, her zaman Alanya'da kaliteli ve omurgalı siyasetin olması için çaba sarf eden, her zaman 'gençler bizim geleceğimizdir' diyen ve bize her zaman sahip çıkan, yanımızda olan dik durmamız için her zaman destek veren İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Berberoğlu'nu çok seviyoruz. Bu almış olduğu karardan vazgeçmesi ve tekrardan kongrede aday olmasını canı-gönülden çok istiyorum.

Berberoğlu'nun bu basklara karşı nasıl bir tavır alacağı şimdiden merak konusu oldu.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Bakan Çavuşoğlu: "Darbe gecesi fare gibi...
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, muhalefete, "Darbe gecesi Recep Tayyip Erdoğan meydanlardaydı,...

Haberi Oku