Turizm:
Alaiye Otel Güvenli Turizm Sertifikası'nı aldı
Koronavirüs salgını sonrası hayata geçirilen Güvenli Turizm Sertifikası programına başvurarak sertifikasını alan Alaiye Otel, misafirlerine güvenli ve hijyenik ortamda hizmet veriyor.

Alaiye Otel, COVID- 19 önlemleri kapsamında misafirlerine unutulmaz bir tatil geçirmeleri için bütün güvenlik ve hijyen önlemlerini üst düzey protokollerle hayata geçirdi. Koronavirüs salgını sonrası tüm tedbirleri büyük bir hassasiyetle alan Alaiye Otel yetkililer, "Önlemlerimiz ve üstün hassasiyetimizin karşılığı olarak Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen, BV Inspektorate Uluslararası Gözetim Servisleri A.Ş. tarafından düzenlenen ve TÜRKAK tarafından akredite edilen Güvenli Turizm Sertifikasını almaya hak kazandık.

TÜM OLASILIKLAR ORTADAN KALDIRILDI

Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan "Konaklama Tesisleri ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi Süresince Uygulanacak COVID-19 ve Hijyen Uygulama Değerlendirme Kriterleri" kapsamında istenilen koşulları yüksek hassasiyetle yerine getirerek misafirlerimizin güvenliğini tehlikeye atacak bütün olasılıkları ortadan kaldırdık.Benzersiz olanaklarımız ve üstün hizmet anlayışımız ile unutulmaz bir tatil geçirmeniz için sizi de Alaiye Hotel’e bekliyoruz" dedi. - 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da TDP turiste rehber oluyor

Haberi Oku