Turizm:
'Alanya güvenli bir şehir'

 Programda bir konuşma yapan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’da hiçbir zaman güvenlik ve hijyen sorunu yaşanmadığına dikkat çekti. Alanya’nın her zaman güvenli bir şehir olduğuna özellikle vurgu yapan Başkan Şahin, “Alanya’mız yabancı misafirlerimiz için güvenli bir şehirdir. Yabancı konuklarımız burada huzur içerisinde yaşıyor” dedi.

Şahin, Alanya’dan çok sayıda ülkeden toplam 37 bini aşkın yabancı ülke vatandaşının ev aldığını belirterek, “Alanya bir dünya kentidir. Buraya gelip Alanya’mıza aşık olmayan yoktur. Program sayesinde ekran başındaki insanların farkında olmadan Alanya’da yaşama imkanı bulduğunu düşünüyorum. Burada yaşama fikri hoşlarına gitmiş olacak ki dizinin yeni bölümlerini çekmeyi düşünüyorlar” dedi.

12 BÖLÜM DAHA ÇEKİLECEK

Geçtiğimiz dönem 10 bölüm halinde sunulan ve gelen talep üzerine haftada 2 kez tekrarı olmak üzere 30 bölüm izlenen “Alanya’nın Yıldızları adlı dizide Alanya’da yaşayan Finlandiyalıların yaşamından kesitler veriliyor. Finlandiya’da izlenme rekorları kıran program, gelen talepler doğrultusunda bu yıl 12 bölüm daha çekilecek. 
Bilindiği gibi filmde Alanya’da yaşayan Finlandiyalıların sosyal yaşamları konu alınıyor ve her birinin burada güven ile mutluluk içinde yaşadığı vurgulanıyor.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Ukrayna ile vizesiz geçiş turizmde meyvelerini...
Ukraynalıların 1 milyon 284 bin kişiyle tatil turizminde en fazla tercih ettiği ülke Türkiye olurken, geçen...

Haberi Oku