banner203

Alanya’da güpegündüz hırsızlık

Alanya’nın Cumhuriyet Mahallesi’nde gündüz vakti hırsızlık olayı yaşandı. Bölgede bulunan apartmana giren hırsız, çaldığı bisikleti sürerek kaçtı.

Alanya’da güpegündüz hırsızlık

Olay, Alanya’nın Cumhuriyet Mahallesi, Palmiye Sokak, Denizkent Sitesi’nde meydana geldi. İ Blok’ta oturan bir vatandaşın apartman içerisindeki merdiven altına kilitlenen bisikleti, kimliği belirsiz bir kişi tarafından kilidi kesilmek suretiyle çalındı. Durumu fark eden bisiklet sahipleri anında durumu emniyete haber verdi.

banner111

Öte yandan hırsızlık anları çevrede bulunan otelin güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde, hırsızın saat 13.00 sularında elini kolunu sallayarak apartmana girdiği ve çaldığı bisiklete binerek hızla uzaklaştığı görülüyor. Bisiklet sahipleri bir an evvel başkalarının da aynı olayı yaşamaması için hırsızın bulunmasını istiyor.

Denizkent Sitesi sakinleri belli aralıklarla apartmanlarında çeşitli hırsızlık olayının yaşandığını dile getirdi. Yaklaşık bir ay önce aynı apartmandaki bir daireye de hırsız girdiği ve evdeki anne ve çocukların korkudan ne yapacaklarını şaşırdıkları belirtildi. Apartman sakinleri emniyetin can ve mal güvenlikleri için bir an evvel harekete geçmesini, bu durumun göz ardı edilmemesini dile getiriyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83