Harley Savaş’tan Alanyalı sürücülere motosiklet uyarısı

Harley Savaş’tan Alanyalı sürücülere motosiklet uyarısı

Uzun yıllar yurtdışında turizm sektöründe istihdam sağladıktan sonra Alanya’ya gelen, kovboy tarzıyla farklı bir stili olan, yakın çevresinde Harley Savaş olarak tanınan Savaş Gül, Alanya Emniyet Müdürlüğü Motosikletli Trafik Denetim Ekibi’ni denetim sırasında ziyaret etti. Alanya Emniyet Müdürlüğü’ne etkin denetimleri için bir vatandaş olarak teşekkür eden, ayrıca Harley Davidson motosikletleriyle motosiklet tutkunu gençlerin idolü olan Savaş Gül, sürücülere kask takmanın önemini anlattı. Yurtdışında yıllarca yaşadığını, motosikletle 77 ülkeyi gezdiğini belirten Savaş Gül, “Ben Alanya aşığıyım. Alanya her şeyin çok daha iyisini hak ediyor. Lütfen kurallara uyalım. Araç sürücüleri de mutlaka motosikletlere saygılı olmalı” dedi.

banner111

Savaş Gül ayrıca Alanya’nın adeta tanıtım elçisi oldu. Kovboylara özgü kostümü, her biri yüz binlerce lira olan Harley Davidson marka motosikletleriyle Alanya’ya gelen yerli yabancı turistlerin fotoğraf çektirmek için adeta sıraya girdiği Harley Savaş’ın sosyal medyada paylaştığı Alanya fotoğrafları da binlerce beğeni ve yorum alıyor.

Dünyanın 77 ülkesini motosikletiyle dolaştığını, Amerika, Avrupa, Rusya ve Ortadoğu’da yüzlerce dostu ve arkadaşı olduğunu söyleyen Harley Savaş, “Alanya’nın trafiğini rahatlatmak için acilen çalışma yapılması gerekiyor. Örneğin Damlataş Güzelyalı Caddesi’ne belli bir saatten sonra araç alınmamalı. Belki sadece tur otobüsleri ve teleferiğe turist taşıyan araçlara kısıtlı izin verilebilir. Şimdiden buna benzer önlemler alınmazsa Alanya trafiği ilerleyen yıllarda içinden çıkılmaz bir hal alacak” uyarısında bulundu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83