Engelsiz Kafe’de kutladılar

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hem kendi eğitmenlerini hem de Cumhuriyet Kadınları Derneği Muratpaşa Şubesi kadınlarını bir araya getirdi.

Engelsiz Kafe’de kutladılar

Muratpaşa Belediyesi’nin Adalya Vakfı’yla birlikte Şirinyalı Mahallesi’nde bulunan Engelsiz Kafe, 24 Öğretmenler Günü dolayısıyla çeşitli kutlamalara ev sahipliği yaptı. Engelsiz Kafe ilk olarak kendi eğitmenlerinin Öğretmenler Günü’nü kutladı.  Belediye Başkanı Ümit Uysal adına Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci  ve Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan, Engelsiz Kafe öğretmenlerinden Özlem Öztür, Özlem Yamak ve Özcan Demir’e teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Yardımcısı Cephaneci, Engelsiz Kafe’de özel çocuklar için çalışan öğretmenlerin çok özel olduğunu belirterek tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı.

banner111

Cumhuriyet Kadınları Derneği Muratpaşa Şubesi de 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’de kutladı. Yoğun bir katılımını olduğu kutlamalarda Engelsiz Kafe’nin özel çocuklarından oluşan ritm grubu da küçük bir konser verdi. Adalya Vakfı Müdürü Cem Kotan’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verilen etkinlikte konuşan Kotan, “Bu anlamlı günde öncelikle bu imkanları sağlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a teşekkür ediyorum. Başkanımız Sayın Uysal’ın ve onun önderliğinde bizlerin yine aynı heyecan ve aynı özveriyle çalışmalarımıza devam edeceğimizi belirterek eğitmenlerimiz, özel çocuklarımız ve ailelerimiz adına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 12:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83