banner203

Alanya ATABEM, üniversiteye hazırlanan gençlere ücretsiz kurs verecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi Atatürk Bilgi Eğitim Merkezi’nin (ATABEM) lise son sınıf öğrencileri ve mezunlara yönelik hazırlık kursları başlıyor.

Alanya ATABEM, üniversiteye hazırlanan gençlere ücretsiz kurs verecek

Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) girecek öğrencilere yönelik hazırlık kursları düzenleyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, gençlere üniversite kapılarını aralıyor. 2023-2024 eğitim ve öğretim yılı takvimi ile beraber Alanya ATABEM’de   ücretsiz üniversiteye hazırlık kursları verilecek.

Başvurular 4-8 Eylül tarihleri arasında Alanya ATABEM Kurs Merkezi’ne şahsen yapılacak. Bilgi almak isteyen veliler ya da üniversite adayı gençler Alanya ATABEM’in 0242 313 09 43 numaralı telefonundan bilgi alabilirler.   

banner111

Alanya ATABEM Kurs Merkezi Birim Sorumlusu Can Baysal, Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’da 4 yıldır devam eden ücretsiz kurs desteğinin bu yıl da Alanya’da başlatıldığını belirterek, “üniversite adaylarına haftanın yedi günü ücretsiz kurs vereceğiz. Temel derslerin tümünden öğrenciler eğitim alabilecek. Her ay düzenli olarak ücretsiz deneme sınavı düzenlenecek. ” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83