Alanya Oba Kız öğrenci yurdu'nda ön kayıtlar 5 Ağustos'ta başlıyor

Alanya Oba Kız öğrenci yurdu'nda ön kayıtlar 5 Ağustos'ta başlıyor

Alanya Oba Kız öğrenci yurdu'nda ön kayıtlar 5 Ağustos'ta başlıyor

ÖN KAYIT TARİHİ BELLİ OLDU

120 kişilik kapasitesiyle yeni eğitim-öğretim dönemine hazırlıklarını sürdüren Alanya Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı Oba Kız Öğrenci Yurdu’nda ön kayıt tarihleri belli oldu. 5 Ağustos’ta başlayacak ön kayıtlar, 16 Ağustos tarihine kadar devam edecek.

KESİN KAYITLAR 16-31 AĞUSTOS ARASINDA

Kesin kayıt tarihi ise; 16 -31 Ağustos tarihleri olarak belirlendi. Yurt imkanlarından faydalanmak isteyen öğrenci ve velilerin, 0242 538 82 32 numaralı hattan gerekli bilgileri alabileceği veya https://www.alanya.bel.tr/Form_Kiz_Yurdu.aspx adresinden online olarak başvurularını yapabileceği açıklandı.

banner111

ÖĞRENCİLERİN TÜM İHTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK ŞEKİLDE TASARLANDI

Yurt, merkeze uzak mahallelerdeki ortaöğretim (lise) dengindeki kız öğrencilerin sadece barınma sorununa değil, güvenliğinden sağlığına, ulaşımından yemeğine kadar her şey düşünülerek hizmet veriyor. Alanya Belediyesi Oba Kız Öğrenci Yurdu, etüt ders çalışma odası, 24 saat sıcak su, ısınma, yemek, bilgisayar odası, spor salonları, güvenlik ve ücretsiz okul servisi gibi öğrencilerin bütün sorunlarına hitap eden birçok özelliğiyle dikkat çekiyor. Ayrıca yurt içinde engelli öğrenciler için özel tasarlanan odalar da mevcut.


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83