Etüt ve Destek Eğitim Kursu'nda ön kayıtlar başladı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in şehre kazandırdığı Alanya Belediyesi Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kursu için ön kayıtlar başladı. Şehit ve gazi yakınlarının öncelikli olduğu kayıtlar 25 Mayıs 2022 tarihine kadar sürecek.

Etüt ve Destek Eğitim Kursu'nda ön kayıtlar başladı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in eğitim alanındaki en önemli yatırımlarından olan Alanya Belediyesi Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kursu yeni döneme hazırlanıyor. 9-10-11-12’inci sınıflar ve mezunlara hizmet veren kursun ön kayıtları 25 Nisan 2022 ve 25 Mayıs 2022 tarihleri arasında alınacak. Değerlendirilen başvuruların ardından ise 27 Haziran tarihinde 12. Sınıflar için ilk ders zili çalacak.

UZMAN KADROSU İLE FARK YARATIYOR

Alanya Belediyesi Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kursu her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kurs; kütüphane, kafeterya, atölyeler ve öğrenciler için birçok özelliğin yanı sıra dijital kütüphane ve bireysel koçluk hizmeti ile de fark yaratıyor. Öğrencilerin istedikleri konuya dijital ortamda ulaşacağı dijital kütüphane hizmeti ve 15-16 kişilik sınıflarda alanında uzman eğitici kadrosu ile dikkat çeken kursta, rehber öğretmenler tarafından öğrencilere bireysel koçluk hizmeti de veriliyor.

banner111

BAŞVURULAR BİZZAT YAPILACAK

1 ay boyunca devam edecek ön kayıt sürecinde şehit ve gazi çocuklarına öncelik verilecek. 9-10-11-12 ve mezun öğrencilerin kayıtları bizzat Fahri Gürses Etüt ve Destek Eğitim Kursu’na yapılacak. 16 Haziran tarihinde ise değerlendirilen başvurulara göre sonuçlar açıklanacak. 

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2022, 11:54

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83