banner203

Gazipaşa'da ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı yapıldı

Antalya'nın Gazipaşa İlçesinde Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Sene Başı Toplantısı gerçekleştirildi.

Gazipaşa'da ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı yapıldı

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Sene Başı İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantısı, Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gül başkanlığında Gazipaşa’da toplandı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Şube Müdürleri Muhsin Bozdağ ve Bilal Dal İle ilçedeki eğitim kurumu müdürleri katıldı. Okullarda yapılacakların konuşulduğu toplantıda, gündem maddeleri değerlendirilerek yeni dönemde yapılacak çalışmalar görüşüldü.

"Yeni sezona hazırız"
İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Gül, okulların yaz döneminde yapılan çalışmalar neticesinde öğrenciler ve öğretmenleri yeni eğitim ve öğretim yılı öncesinde karşılamaya hazır olduğunu belirtti.
Gayelerinin okulları en yüksek standartlara yükselterek öğrencilere eşsiz bir eğitim sunmak olduğuğu belirten Gül, yeni eğitim-öğretim döneminin hayırlı olmasını diledi.
Toplantı Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri tarafından sorumluluk alanları ile ilgili eğitim ve öğretim yılı öncesi ve sonrası okullarda yapılacak iş ve işlemlere ilişkin bilgi paylaşımlarının ardından sona erdi.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83