banner203

Mahmutlar Anadolu Lisesi'nde sona yaklaşılıyor

Başkan Toklu müjdeli haberi Mahmutlar mahallesinde yaşan vatandaşlara sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla duyurdu.

Mahmutlar Anadolu Lisesi'nde sona yaklaşılıyor

Mahmutlar Mahallesine yapılmakta olan 24 derslikten oluşan Mahmutlar Anadolu Lisesi öğrencileriyle buluşacağı günü bekliyor. Hedeflerinin arasında her zaman Alanya’nın eğitim-öğretim kalitesinin hep en üst seviyeye çıkarmak olan ve yaptığı girişimler neticesinde de bir çok projenin Alanya’ya kazandırılmasına öncülük eden AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, Mahmutlar Mahallesine yapılan 24 derslik yeni Mahmutlar Anadolu Lisesinin yapım aşamasının tamamlanmak üzere olduğunu ve öğrencilere okul kapılarını açacakları günü sabırsızlıkla beklediklerini duyurdu.

 Başkan Toklu yapmış olduğu açıklamada; “24 derslikten oluşan Mahmutlar Anadolu Lisemizde artık sona yaklaşıyor, okulumuzun kapılarını gençlerimize açacağımız günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu güzel okulumuz Mahmutlar mahallemize ve öğrencilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

banner111

Bu güzel okulumuzun Mahmutlarımıza kazandırılmasında büyük emeği olan başta önceki dönem Dışişleri Bakanımız, Antalya Milletvekilimiz Sn. Mevlüt Çavuşoğlu’na ve Milletvekillerimize teşekkür ediyoruz. ” ifadelerine yer verdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83