banner203

Toklu’dan Demirtaşlı öğrencilere müjde

Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrenci ve velilerinin istediği spor alanları için bugün inceleme yapıldı. Başkan Toklu, “En yakın zamanda öğrencilerimiz yeni spor alanına kavuşacak” dedi.

Toklu’dan Demirtaşlı  öğrencilere müjde

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu, bugün Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Başkan Toklu’ya ziyarette, Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Alanya Belediye Meclis Üyeleri ve AK Parti Demirtaş Mahalle Başkanı Adnan Erdoğan ile okul yönetimi eşlik etti.

banner111

SPOR ALANLARI YAPILACAK

Başkan Toklu okulda yaptığı incelemeler ve görüşmeler sonrası bir açıklama yaparak müjdeli haberi verdi. Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenlerinin istediği spor alanlarının en kısa sürede yapılacağını belirten Başkan Toklu, “Demirtaş ÇPL Anadolu Lisesi öğrencilerimize müjdemiz var. Bakanlığımız tarafından okul bahçesi içerisine yapılması planlanan yeni spor alanlarının incelemelerini gerçekleştirdik. Yapılacak spor alanlarını öğrencilerimizle biran önce buluşturmak için çalışmalarımızı hızlandıracağız. Bölgemizle alakalı iletmiş olduğumuz her türlü talebi ve isteği yerine getiren başta Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'na ve bölge Milletvekillerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

BAŞKAN TOKLU’YA TEŞEKKÜR

Demirtaş Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri ve velileri, okulları ile yakından ilgilenen AK Parti Alanya İlçe Başkanı Mimar Mustafa Toklu’ya teşekkür ettiler.


 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83