Alanya MÜSİAD 200 yardım kolisi hazırladı

Alanya MÜSİAD 200 yardım kolisi hazırladı
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği(MÜSİAD) Alanya Şubesi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırladıkları erzak paketlerini Kızılay Alanya Şubesi ve İHH Alanya Temsilciğine teslim etti.
MÜSİAD Alanya Şubesi tarafından geçen yıl olduğu gibi hazırlanan 200 yardım kolisi Kızılay Alanya Şubesi ve İHH Alanya Temsilciliğine teslim edildi.

MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, MÜSİAD Alanya Şubesi, Genç ve Kadın MÜSİAD Alanya Şubesi olarak yönetim kurulu ve üyelerin katkısı ile Kovid-19’a karşı destek olmaya devam ettiklerini söyledi. Devletimiz ve milletimiz pandeminin ortaya çıktığı ilk günden beri tıbbı ve insani malzeme konusunda destek olmaya çalışıyoruz diyen Durusoy, “Hazırladığımız gıda kolilerini bizim adımıza ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve Alanya’da başarılı yardım faaliyetlerini sürdüren Kızılay ve mazlumlara desteği kendine görev edine İHH Alanya Şubesine teslim ettik. Bu zor süreçte bir nebze olsun insanların yüreğine dokunabilmek adına çalışıyoruz dedi.

Durusoy, MÜSİAD Alanya Şube üyeleri olarak ayrıca erzak kolisi desteğini bireysel ve kurumsal olarakta yapmaya devam edeceğiz diyerek yardım konusunda imkanı olanları duyarlı olmaya davet etti. 

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2021, 22:08

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83