Durusoy'a teşekkür plaketi

Durusoy'a teşekkür plaketi
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya ve Isparta Şubelerinin Olağan Genel Kurulları yapıldı. Genel kurullara katılan Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy’a da katkılarından dolayı kongrede plaket verildi.

MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, derneğin Isparta ve Antalya Şube başkanlığı seçimlerine katıldı. Isparta’da 3’ncü olağan genel kurulda mevcut başkan Yalçın Baysan, Antalya’da ise 19’ncu olağan genel kurulda Boğaçhan Göksu yeniden başkan seçildi. Göksu aynı zamanda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektör Danışmanlığı görevine getirilmişti.
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi'nin 19. Olağan Genel Kurul Toplantısı Antalya’da yapıldı. Genel kurulda mevcut başkan ve ALKÜ Rektörü Ekrem Kalan’ın da danışmanı olan Boğaçhan Göksu yeniden başkan seçildi. Isparta’da da Yalçın Baysan’ın başkan olduğu seçimlere Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy’da katıldı. Pandemi koşullarının harfiyen uygulandığı sınırlı sayıda katılımcı ve sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ile yapılan genel kurulda Durusoy’a da hem kongreye teşrifi hem de bölgesel ticari konularda ki katkı ve destekleri nedeniyle plaket verildi. Durusoy, MÜSİAD’ın her geçen gün büyüyüp güçlendiğini ifade ederek güven tazeleyerek görevlerine devam eden Isparta şube başkanı Yalçın Baysan ve Antalya şube başkanı Boğaçhan Göksu’ya başarı dileğinde bulundu. Durusoy, yeni dönem için bölgesel faaliyetlerde daha fazla işbirliği yapılacağını başkanlardan bunun sözünü aldığını söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2021, 12:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83