Erdem: Özçelik'le proje için görüş birliğine vardık

Erdem: Özçelik'le proje için görüş birliğine vardık

ALTSO İmalatçılar Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin 2023 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısı ALTSO’da gerçekleştirildi. 

Genel kurula Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem ve çok sayıda kooperatif üyesi katıldı. 

ALTSO Başkanı Eray Erdem, genel kurulda yaptığı konuşmada süreç ile ilgili bilgi verip, kooperatif üyelerinin görüş ve önerilerini aldı. 
Başkan Erdem genel kurulla ilgili olarak şunları söyledi: “Kooperatif üyelerimiz ile gelinen son noktayı paylaşıp, süreç ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Güzelbağ Mahallemize sanayi sitemizi kazandırmak için Alanya Belediye Başkanımız Osman Tarık Özçelik ile de yapılacak çalışmaları birlikte yürütme konusunda görüş birliğine vardık. Kıymetli Başkanımıza ve kooperatif üyelerimize genel kurulumuza katılımlarından dolayı, Kooperatif Başkanımız Mahmut Köse ve yönetimine verdikleri emeklerden dolayı teşekkür eder, genel kurulumuzun Alanya’mıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. 

banner111

Alanya Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik de, Alanya birlikteliği ile çalışarak el birliği ile projeyi hayata geçireceklerini ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83