banner203

Oba Kuruyemiş ihracatta birinci oldu

Antalya, Burdur ve Isparta illerinin en fazla ihracat gerçekleştiren firmaları, Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği (BAİB) tarafından düzenlenen 'İhracatın Yıldızları 2020' töreninde ödüllerini aldı.

Oba Kuruyemiş ihracatta birinci oldu

Toplam 26 kategoride 102 ihracatçı firma ödüllerini alırken, BAİB Başkanı Ümit Mirza Çavuşoğlu, 2021 yılını 2 buçuk milyar dolar ihracatla kapatacaklarını, 2022 yılında ise yüzde 20 artışla 3 milyar dolar ihracat hedeflediklerini açıkladı. Firmalara ödülleri BAİB Başkanı Çavuşoğlu ve BAİB Başkan Yardımcıları ile BAİB Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından verildi.
Oba Kuruyemiş tarafından şu açıklama yapıldı. Törende üye firmaları arasında fındık ve mamülleri sektörü ile Kuru Meyve ve mamülleri sektörü olmak üzere belirtilen iki dalda gerçekleştirilen yüksek performans neticesinde Oba Kuruyemiş ihracat birinci oldu. İlgili sektördeki performansımızı 2015 yılından itibaren elimizde tuttuğumuzu belirtir, firmamız adına ödül törenine katılan Durdane Erdoğan, Salih Gümüş Gülay Sucu ve Kürşat Kaygısı'za teşekkürlerimizi iletiriz.

banner111

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2021, 16:55

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83