banner203

Yenialp'ten Alanya'ya çağrı

Yenialp'ten Alanya'ya çağrı
Alanya Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Velittin Yenialp, “Esnafına Sahip Çık” kampanyası için sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. “Haydi Alanyam, mahallenin ışıkları sönmesin, mahalle esnaflarına sahip çıkalım” başlığı ile paylaşılan videolarda, yerel esnaflarda vatandaşlara çağrıda bulundu.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Ziraat Odası, Esnaf Ve Sanatkarlar Odası, Şoförler Odası, Pansiyoncular Ve Lokantacılar Odası, Elektrikçiler Ve Elektronikçiler Odası, Metal İşleri Odası, Münibüsçüler Odası, Kuyumcular Odası, Mobilyacılar Odası, Bakkallar Ve Bayiler Odası, Pazarcılar Odası, Makine Mühendisleri Odası, Mimarlar Odası geçtiğimiz hafta “Esnafına Sahip Çık” kampanyası başlattığını duyurmuştu.Kampanya ile ilgili Alanya Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı VelittinYenialp, sosyal medya hesabından bakkal esnaflarının da yer aldığı bir mesaj yayımladı. “HaydiAlanyam, mahallenin ışıkları sönmesin, mahalle esnaflarına sahip çıkalım” başlığı ile yayınlanan mesajda Yenialp, “Alışverişini mahalle bakkalından yap, mahallende ki esnafından yap, mahallende ki kasaptan yap, mahallendeki terziden yap, mahallendeki butikten yap k; paramız Alanyamız’da kalsın, Alanyamız kazansın” ifadelerini kullandı.

Alanya’da yerel esnaf olan bakkallarda, “Esnafına Sahip Çık” kampanyası için video aracılığıyla Yenialp’e destek verirken, Alanya halkının ise esnafına sahip çıkması için video mesaj yayınladılar. 

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2020, 15:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83