Başkan Toklu'dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

AK Parti Alanya İlçe Başkanı Y. Mimar Mustafa Toklu, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Toklu'dan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

Başkan Toklu mesajında, “Toplum sağlığının korunması ve iyileştirilmesi adına büyük bir özveriyle çalışan, canımızı ve sevdiklerimizi emanet ettiğimiz, başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın “ 14 Mart Tıp Bayramı’nı “ kutluyorum.

banner111

Karşılıksız hizmet ve fedakârlık isteyen mesleklerin başında şüphesiz hekimlik gelmektedir. Devletimiz vatandaşlarına sağlıklı yaşam imkânı sağlamayı, hızlı ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı en öncelikli görevlerinden birisi olarak görerek, sağlık sektöründe çok önemli reform ve yatırımları hayata geçirmektedir. Hekimlerimizin ve her düzeydeki sağlık çalışanlarımızın üstlendikleri büyük sorumluluğun bilinciyle gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretler her türlü övgünün üzerindedir. Bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayan anlayışın sahipleri olarak bizler; din, dil, ırk, renk, mevki, makam gözetmeksizin insana hizmeti ve insanın derdine derman olmayı insani ve mesleki bir görev olarak bilen sağlık çalışanlarımızın çalışmalarının paha biçilemez olduğunu çok iyi bilmekteyiz.

11 ilimizde hissedilen 81 ilimizi derinden etkileyen deprem felaketinde ve tüm dünyada etkisini gösteren pandemide gösterdiğiniz özveriyi hiçbir zaman unutmayacağız. İyi ki varsınız.

Bu duygu ve düşüncelerle, hayatlarını hayat kurtarmaya vakfetmiş, gayeleri insanı yaşatmak olan tüm hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın, 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, bütün sağlık çalışanlarımızı sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum.” İfadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2023, 10:12

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83