banner203

Alanya halkından Başkan Böcek’e otobüs serzenişi

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin’in görev süresindeki son meclis toplantısı ve Başkan Şahin’in projeleri arasında bulunan ALTSO Konaklı Hizmet Ofisi’nin açılış töreni için bölgeye gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alanyalıların taleplerini dinledi.

Alanya halkından Başkan Böcek’e otobüs serzenişi

2013 yılındaki seçimlerle ALTSO Başkanlığı görevine gelen ve önümüzdeki 05 Kasım seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan Mehmet Şahin’in görev süresindeki son meclis toplantısı bugün gerçekleştirildi. Toplantıya ve ALTSO Konaklı Hizmet Ofisi’nin açılış törenlerine katılan Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek Alanyalıların taleplerini de dinledi. Bu kapsamda ulaşım sorunundan muzdarip olan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi öğrencileri Başkan Böcek’ten otobüs seferlerini artırmasını istedi. ALKÜ’lü gençlerin talebi üzerine Antalya’daki ulaşım Müdürünü arayan Başkan Böcek, seferlerin arttırılmasını söyledi.

banner111

ALANYASPOR’A ÖZEL BİR ZİYARET DAHA GERÇEKLEŞTİRECEK

Alanyaspor Şimşekler Taraftar Grubu Başkanı Fatih Arslan, Başkan Böcek’e Alanyaspor’un Mahmutlar tesisinin  tamamlanmasını talep etti. Şimşekler taraftar grubu ALTSO binası önünde ‘Tesisimizi istiyoruz Muhittin Başkanımız’ yazılı pankart açtı. Başkan Böcek, yurtdışı programının ardından Alanyaspor için tekrar Alanya’yı ziyaret edeceğini belirtti. Görüşmenin ardından açıklama yapan Şimşekler Taraftar Grubu Başkanı Fatih Arslan, “Alanyaspor Mahmutlar Tesisleri kapsamında temel atılmış ve çalışmalar durdurulmuştu. Bu konu ile ilgili bugün Alanyaspor taraftarları adına Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ile görüşme sağladık. Tesis konusunda bilgi aldık. Başkanımız kamuoyu önünde Alanyaspor taraftarına söz vererek, yurt dışına gideceğini ve döndüğünde kulüp başkanımız Çavuşoğlu ve yetkililerle toplantı yapacağını belirtti. Başkan Böcek, tesis konusunda gerekli çalışmaları en yakın zamanda başlatacaklarını belirtti. Başkan Böcek’i Alanyaspor maçlarına davet ettik. Maçlara gelip taraftarlarımızla birlikte Alanyaspor’umuzu destekleyeceklerini ilettiler” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83