banner203

ALTSO Başkan Adayı Gömeç, Aslı Şafak'ı Alanya halkı ile buluşturacak

Alanya sevdası kapsamında pek çok önemli organizasyona imza atan ALTSO Başkan Adayı Bilal Gömeç, usta gazeteci, yazar ve televizyoncu Aslı Şafak’ı Alanyalılarla buluşturacak

ALTSO Başkan Adayı Gömeç, Aslı Şafak'ı Alanya halkı ile buluşturacak


Alanya’nın vizyonunu genişletmek adına seçim çalışmaları kapsamında pek çok büyük etkinliğe imza atan iş insanı Bilal Gömeç ve ekibi fark yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Alanya’da iş dünyasının önde gelen temsilcileri ile ünlü ekonomistleri ‘Ekonomi Zirvesi’nde bir araya getiren iş insanı Bilal Gömeç, bu sefer ünlü gazeteci, yazar ve televizyoncu Aslı Şafak’ı Alanyalılarla buluşturaracak. Etkinlik, yarın saat 20.00’da Alanya Kültür Merkezi B Salonunda gerçekleştirilecek.
Etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan iş insanı Bilal Gömeç, “Bizim tek sevdamız Alanyamız. Bu doğrultuda memleketimiz için faaliyetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Usta gazeteci, yazar ve televizyoncu Aslı şafak Alanya’da hemşehrilerimizle bir araya gelecek. Tüm vatandaşlarımızı etkinliğimizde görmekten mutluluk duyarız” ifadelerini kullandı.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83