banner203

Fenercioğlu CNN Türk’ün konuğu oldu 

Fenercioğlu A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Aycan Fenercioğlu, CNN Türk ekranlarında yayınlanan Çalışan Türkiye programının konuğu oldu. Her hafta CNN Türk ekranlarında yayınlanan Cem Seymen’in hazırlayıp sunduğu Çalışan Türkiye programına konuk olan Fenercioğlu, yayında Türkiye’de ki konut piyasasını değerlendirdi. Fenercioğlu, programda Alanya’dan da bahsetti. 

Fenercioğlu CNN Türk’ün konuğu oldu 

İnşaat Mühendisi Aycan Fenercioğlu ‘Kentsel Dönüşüm, Deprem, Yabancıların Türkiye’ye ve Alanya’ya bakışı, Türkiye’de ki konut piyasası gibi önemli konularda açıklama yaptı.

banner111

KENTSEL DÖNÜŞÜM ÖNEMLİ

‘Kentsel Dönüşüm ve deprem gibi önemli konularda açıklamalarda bulunan Fenercioğlu, kentsel dönüşümün hem deprem hemde genel anlamda önemine dikkat çekti.
 
İş insanı Aycan Fenercioğlu her programında olduğu gibi CNN Türk ekranlarında da Alanya’dan bahsetti. Programın bir bölümünü Alanya’ya ayıran Fenercioğlu, ilçenin tanıtımına katkı sağladı. Her yerde olduğu gibi önceliklerinin Alanya olduğuna dikkat çeken Fenercioğlu, yaşadığımız şehre sahip çıkmak görevimiz ve önceliğimiz olmalı dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83