banner203

İYİ Parti Alanya’da Arıkan’ın adaylığı kesinleşti

İYİ Parti Alanya’da Arıkan’ın adaylığı kesinleşti

Hem Türkiye, hem de Alanya’da çıkışını sürdüren İyi Parti’nin başarılı Alanya İlçe Başkanı Alper Arıkan’a yönelik “Genel merkez aday olmasını istemedi” dedikodularının ardından Arıkan’ın adaylığı kesinleşti. İyi Partililer “Arıkan’a yönelik siyasi algı operasyonu başarısızlığa uğradı” dediler.

İyi Parti Alanya İlçe Teşkilatı’nda başarılı bir dönem geçiren, geçen ay yapılan delege seçiminden de zaferle ayrılan mevcut başkan Alper Arıkan’ın adaylığı kesinleşti. İyi Parti’yi Alanya’da kontrol altında tutmak isteyen ve ileride ortaya koyacakları senaryo için biçimlendirmeye çalıştıkları ileri sürülen kimi çevrelerin, dedikodu mekanizmasını devreye sokarak İyi Parti’nin üye sayısını arttıran ve taban tarafından sevilen bir isim olarak bilinen Alper Arıkan’ı yıpratmak için düğmeye bastıkları, uzun süredir siyasi kulislerin ilk gündem maddesiydi.

İyi Partililer “İlçe başkanımız hakkında ‘Genel merkez aday olmasını istemedi’ dedikodularının ardından başkanımız Arıkan’ın adaylığı kesinleşti, böylece algı operasyonu başarısızlığa uğradı” dediler. Ayrıca İyi Parti Genel Merkezi’nin bol aday adaylı süreçte Alper Arıkan’la yola devam etme kararı aldığı, delege seçimlerindeki başarısının yanı sıra görev süresi içerisinde yaptığı çalışmalarında da bunda etkili olduğu konuşuluyor.

banner111

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83