Alanya Belediyesi GES'i büyütüyor

Alanya Belediyesi GES'i büyütüyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in de katıldığı Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi Mart ayı oturumunda Alanya Belediyesi’nin Toslak Mahallesi’ne kuracağı GES Öz tüketim 1 ve GES Öz tüketim 2 için hazırladığı imar planı kabul edildi.


ALANYA BELEDİYESİ 2 YENİ GÜNEŞ EJERJİSİ (GES) TESİSİ KURUYOR

Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Şubat ayı oturumunda Alanya Belediyesi’nin Toslak Mahallesi Kabaklık ve Çaltıeşiği mevkilerine kuracağı GES Öz tüketim 1 ve GES Öz tüketim 2 için 94.939 m²’lik alanı kapsayan imar planı da Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’nde görüşülerek kabul edildi.

banner111

YÜCEL “YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARIMIZI ARTTIRIYORUZ”

Büyükşehir Meclisi’nde alınan kararın Alanya için hayırlı olması dileğinde bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel “Her gün gelişen ve büyüyen Alanya’mıza yeni projeler kazandırıyoruz. Toslak Mahallemizde hayata geçirdiğimiz Güneş Enerji Santralimiz geliştirme adına hazırladığımız imar planı Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi’mizde kabul edildi. En kısa sürede imar planı çalışmalarını tamamlayıp kurum görüşlerini alarak tesisi kurma çalışmalarına başlayacağız. Büyükşehirde alınan kararın Alanya’mıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.