banner203

Alanya'daki o grup yolu genişliyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya’da ulaşımı riskli olan Türktaş- Süleymanlar mahalleleri arasındaki 5 kilometrelik grup yolunda genişletme çalışmaları başlattı. Çalışmaların tamamlanması ile yol daha güvenli hale gelecek.

Alanya'daki o grup yolu genişliyor

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, asfalt çalışmalarının yanı sıra yol bakım ve onarım çalışmalarını da aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir ekipleri, Alanya’ya bağlı Türktaş Mahallesi ile Süleymanlar Mahallesi arasındaki 5 kilometrelik grup yolunda genişletme çalışmaları yapıyor. Dar olan ve keskin virajları ile risk taşıyan yol güvenli hale getiriliyor. Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, yol genişletme çalışmalarının devam ettiği Süleymanlar Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Güney, 5 km’lik grup yolunun kısa sürede genişletileceğini belirtti.

banner111

MUHTARDAN TÜREL’E TEŞEKKÜR

Süleymanlar Mahalle Muhtarı Hüseyin Kurt, “Mahallemizin en önemli sorunu yoldu. Talebimizi değerlendiren Büyükşehir Belediyesi çalışmalara başladı. Her zaman yanımızda olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e çok teşekkür ediyorum.” dedi.

ÖNCE GENİŞLETME SONRA ASFALT

Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney de, “Süleymanlar Mahallesi’nin iki temel sorunu olan içme suyu ve yol sorununu çözüyoruz. Bu yıl genişletmesi yapılacak. Önümüzdeki yıl asfalt sezonunun başlamasıyla birlikte yolu da asfaltlayacağız. Ayrıca içme suyu sorunu olan bölgeye su getirme çalışmaları tamamlandı. Bazı eksikler var o da tamamlanınca su sorununu da çözeceğiz.“ diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 12:43

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83