Alanya Kaymakamı online toplantıya katıldı

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer Alanya’nın pilot ilçelerden biri olduğu Güvenlik Sektörünün Sivil Gözetiminin Güçlendirilmesi Projesinin 3. aşamasının 2. toplantısına çevrimiçi olarak katıldı.

Alanya Kaymakamı online toplantıya katıldı
Proje kapsamında 19 pilot İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı ve STK temsilcilerinin katıldığı ve Fransa Teknik Ziyaret Programının gerçekleşmesi gereken bölümü çevrimiçi olarak yapıldı. 

İçişleri Bakanlığı, Kaymakamlar ve UNDP temsilcilerinin yanı sıra Fransa’dan da Paris Belediye Polis Direktörü Michel Felkay,  Fransız Kent Güvenliği Forumu Direktörü Elizabeth Johnston ve Yvelines Bölgesi Vali Yardımcısı Thomas Lavielle katıldığı toplantı soru ve cevap şeklinde devam etti.

Kaymakam Ürkmezer konuyla ilgili olarak "Toplantı çok verimli geçti, özellikle güvenlik alanında karar alma süreçleri ve bilgi paylaşımları hakkındaki konular konuşuldu. Maalesef pandemi koşulları sebebiyle toplantının tüm aşamaları bilgisayar ekranı aracılığıyla yapıldı. Buna rağmen, sonraki çalışmalarımıza katkı sunacak, değerli bilgi alışverişleri oldu. Bu çalışmaya katkı sunan tüm katılımcılara teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2021, 16:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83