Alanya protokolü yeni yıl mesaisinde

Alanya protokolü yeni yıl mesaisinde

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer yılbaşında görev yapan Emniyet, Jandarma, Sahil Güvenlik ve Zabıta görevlilerini ziyaret ederek denetleme ve uygulamalara katıldı

Yılbaşı gecesi görev yapan kolluk kuvvetlerine ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ile birlikte ilk olarak Mahmutlar mahallesinde uygulama yapan jandarma personellerini ziyaret etti. Jandarma personellerinin yeni yılını kutlayan Kaymakam Ürkmezer alınan tedbirler hakkında bilgi alarak; asayiş ve trafik uygulamalarına katılıp vatandaşın yeni yılını kutladı ve çikolata ikram etti.  

Daha sonra Emniyet ve Jandarma personellerinin ortak görev yaptığı Alantur uygulama noktasını ziyaret eden Kaymakam Ürkmezer burada da çalışan personellerin yeni yılını kutladı. Uygulama noktasında yapılan trafik denetlemesinde vatandaşları karşılayan Kaymakam Ürkmezer vatandaşın yeni yılını kutlayarak trafik kuralları ve emniyet kemeri konularında kurallara uymaları konularında uyarılarda bulundu. 

Görev yapan tüm personelin yeni yılını kutlayan Kaymakam Ürkmezer ‘’ Güvenlik güçlerimiz yeni yıla huzurlu ve güvenli bir şekilde girebilmemiz için Alanya’mızın birçok noktasında görevlerini ifa etmeye devam ediyorlar. Şehrimizin huzur ve güvenliği için görev yapan; Emniyet, Jandarma, Sahil Güvenlik, Zabıta ve tüm çalışan personellere teşekkür ediyorum. Tüm herkesin yeni yılını kutluyorum’’ dedi. 

banner111

Kaymakam Ürkmezer’e ziyaretlerinde, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlçe Jandarma Komutanı Yrb. Engin Burak Mindivanlı, İlçe Emniyet Müdürü Murat Kenan Patat ve Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal eşlik etti.
 

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83