ALKÜ Spor Bilimleri'nde başvurular tamamlandı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Spor Bilimleri Fakültesi Özel Yetenek Sınavı için başvuru süreci tamamlandı.

ALKÜ Spor Bilimleri'nde başvurular tamamlandı
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Spor Bilimleri Fakültesi’nin Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü ile Antrenörlük Eğitimi Bölümü Özel Yetenek Sınavı için evrak kayıtları bugün tamamlandı. Evraklarını teslim etmek için ALKÜ Spor Bilimleri Fakültesi’ne gelen adaylar evrak teslim noktasında yoğun kalabalıklar oluşturdu. Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölümü’ne 55 (50 Türk-5 Yabancı), Antrenörlük Eğitimi Bölümü’ne 65 (60 Türk 5 Yabancı) kontenjanın bulunduğu bölümlere 750’yi aşkın aday başvuru gerçekleştirdi.

Konuyla ilgili bir değerlendirmede bulunan ALKÜ Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Işık Bayraktar, “Spor Bilimleri Fakültemizin bünyesinde bu yılda gerçekleştireceğimiz Özel Yetenek Sınavına yoğun bir katılım oldu. Özel Yetenek Sınavlarımız 24-26 Ağustos tarihlerinde Kestel Yerleşkemizde olan kapalı spor salonunda gerçekleştireceğiz. Tüm adaylara başarılar diler, başvuru sürecinde ve sınav sürecinde destek olan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 17:39

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83