ALTAV'da Aplikasyon çalışmaları hız kazandı

ALTAV haftalık yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Alanya’nın erişilebilirliğini artıracak bir proje olan Alanya App uygulamasının çalışmalarına öncelik verildi. 

ALTAV'da Aplikasyon çalışmaları hız kazandı

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı’nda (ALTAV), gerçekleştirilen toplantıda 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinliklerine katkılarından dolayı Ahmet Can Görücü, İbrahim Aydoğan ve Samet Alabacak'a teşekkür plaketi takdim edildi. Toplantı kapsamında Alanya’nın tanıtımına yönelik yapılacak öncelikli çalışmalar görüşüldü. Bu çalışmalar kapsamında Alanya App için görüşülecek firmalar 
belirlenerek, firmalarla toplantı planlamalarının yapılması konusunda adım atıldı. Fuarlar, etkinlikler ve organizasyonlarda tanıtım için kullanılan materyallerin yenilenmesi ve çeşitlendirilmesi için fikir alışverişinde bulunuldu. 

banner111

Toplantı sonrasında bir değerlendirme yapan ALTAV Basın Sözcüsü Alper Gencelli, “Haftalık yaptığımız ALTAV yönetim kurulu toplantımızda 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı’ndaki katkılarından dolayı Sayın İbrahim Aydoğan, Samet Alabacak ve Ahmet Can Görücü’ye teşekkür plaketlerimizi verdik. Kendilerine bir kez daha emeklerinden dolayı ALTAV yönetimi adına teşekkür ediyorum. Ayrıca Alanya tanıtımı için yapılacak olan Alanya uygulaması ve web sayfası için çalışılması planlanan şirketin bir sonraki toplantıya sunum yapması için davet edilmesi kararlaştırıldı. Alanya şehir tanıtımı imajını yenilemek üzere çalışmalarını incelediğimiz şehirlerin, projelerini yapan firmanın Alanya’ya davet edilmesi konusunda fikir birliğine varıldı. Alanya tanıtımı için misafirlere verilen hediyelik eşya ve materyallerin yenilenmesi, misafirlerimizin ilgi alanlarına göre, yerel üreticileri de destekleyerek oluşturacağımız promosyon setlerinin gelen konuklarımıza verilmesi konusunda karar aldık” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83