banner203

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Belediye Başkan adaylığını açıkladı

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya Belediye Başkan adaylığını açıkladı

Dün akşam yol arkadaşlarıyla bir araya gelen Mehmet Şahin, Alanya Belediye Başkan adaylığını açıkladı. Alanya’da Oba Olive Garden Restoran’da yapılan toplantıda yol arkadaşlarıyla bir araya gelen ve yaklaşık 10 yıllık ALTSO Başkanlığı görev süresi içinde yaptığı hizmetlerini anlatan Mehmet Şahin, Alanya Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı.

banner111

Toplantıda yol arkadaşlarına “Alanya Belediye Başkan adayı olayım mı?” diye soran Başkan Şahin, dakikalarca müthiş bir kalabalık tarafından ayakta alkışlandı. Yol arkadaşlarının onay verdiği Başkan Şahin, aynı zamanda yol arkadaşlarının eşleri ve çocuklarına da seslenerek, “Hakkınızı helal ediyor musunuz?” diye sordu. Başkan Şahin’in yol arkadaşlarının eşleri ve çocukları da tek bir ağızdan “Helal olsun” diyerek ayakta alkışladılar. Başkan Şahin, bu onaylar üzerine “O halde Alanya Belediye Başkan adayıyım” diyerek adaylığını duyurdu.

Başkan Şahin, “Büyük bir onurla yürüttüğüm ve görev süremin sonuna geldiğim ALTSO Başkanlığı döneminin başında olduğu gibi sonunda da yol arkadaşlarım ile bir araya geldik. Bugüne kadar aldığım her karar öncesi danıştığım, görüşlerine başvurduğum çok değerli dostlarımla hizmetin en güzeline layık Alanya’mıza gelecekte nasıl hizmet edeceğimizi istişare ettik. Rabbim utandırmasın inşaAllah” dedi.

Başkan Şahin, Alanya’nın çok konuşulan sorunlarının çözümünün yalnızca 1 yıl süreceğini söyledi. Alanya’da geniş kitlelerce takip edilen yemekli toplantı Şahin’in yol arkadaşlarının duygu ve düşüncelerini ifade etmesiyle devam etti. Başkan Şahin’in önümüzdeki günlerde neden aday olma kararı aldığını kamuoyuna açıklaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2022, 08:21

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83