ALTSO'da Hal zirvesi

ALTSO'da Hal zirvesi
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin inşaatı halen devam eden Türkler Toptancı Hali konusundaki son gelişmeleri değerlendirmek amacıyla Alanya’ya gelen Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Siyasi Danışmanı İlker Deniz Sayın, Başkanlık Danışmanı Cem Oğuz, Genel Sekreter Yardımcıları Tuncay Sarıhan ve Ramazan Demir ile Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Temuçin ile makamında görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci de hazır bulundu.

ALTSO’da gerçekleşen toplantının ardından Projesi ALTSO Başkanı Mehmet Şahin tarafından hazırlanan Türkler Toptancı Hali inşaatında da bir dizi incelemelerde bulunan ALTSO Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye ekibi, çalışmaların bir an önce tamamlanması için hazırlanan yol haritası üzerinde görüş alışverişinde bulundu.

İnşaat çalışmalarında gelinen noktalar ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi alan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, projenin önemine dikkat çekerek, “Onlarca yıl hayali kurulan Toptancı Hali Projesini hazırladığımız günden bu yana inşaat çalışmalarını da yakından takip ediyoruz. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek heyecanla beklenen bu projenin tamamlanması için gerekli talimatları vermiş görünüyor. Bugün Büyükşehirden gelen arkadaşlarımız ile çok verimli görüşmeler yaptık. Onların düşüncelerini aldık, fikirlerimizi dile getirdik. El birliği içerisinde bu projenin Alanya’mıza en kısa sürede kazandırılması için elimizden geleni yapma sözü verdik. İlerleyen süreçte yeni toplantılar yaparak durum değerlendirmesini yapmaya devam edeceğiz. Ben böylesine bir kıymetli ekibi Alanya’mıza göndererek projeye verdiği önemi gösteren Antalya Büyükşehir belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci de bu projenin Alanya’ya kazandırılması için Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kolları sıvadığını ve bundan sonraki sürecin tamamlanması yönünde çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi. 

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2020, 17:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83