banner203

Avsallar Modern Kapalı Pazar Yeri tamamlandı

Avsallar Modern Kapalı Pazar Yeri tamamlandı
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, Avsallar ve batı bölgesinin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan Kapalı Pazar Yeri projesi tamamlandı. Pazar yerini inceleyen Başkan Yücel, eserlerinin yılbaşında hizmete açılacağını müjdeledi.

Alanya Belediyesi, Modern Avsallar Kapalı Pazar Yeri projesini tamamladı. Avsallar Mahallesi’ne bağlı 2917 parselde bulunan ve 4.720 m² alana inşa edilen Modern Kapalı Pazar Yeri’nde zabıta odası, ofis, mutfak, umumi tuvaletler, mescitler ve özellikle Kurban Bayramı’nda kullanılmak üzere küçükbaş hayvan kesimi için 1 adet kesimhane bulunuyor.


YILBAŞINDA HİZMETE AÇILACAK

Ekipleriyle birlikte yapımı tamamlanan Pazar alanında incelemelerde bulunan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Pazar yerinin yılbaşında hizmete açılacağını söyledi. Başkan Yücel; “Özellikle Pandemi sürecinde vatandaşlarımızın geniş ve ferah bir şekilde alışverişlerini yapabileceği, içerisinde esnafımızın ve vatandaşımızın ihtiyaçlarına yönelik düşünülmüş birçok unsuru bir arada barındıran, gölgelik ve yağmura karşı korumalı şekilde dizayn ettiğimiz Pazar yerimizde çalışmalarımızı tamamladık. Kura sonucu yer belirleme, işaretleme ve yerleşme işlemlerinin ardından Alanya’mızın en büyük kapalı Pazar yerini yılbaşında vatandaşlarımızın hizmetine açacağız.” dedi.  

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2020, 15:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.