Bakan Soylu'ya Alanya'dan başsağlığı mesajı yağdı

Bakan Soylu'ya Alanya'dan başsağlığı mesajı yağdı
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun bir süredir corona virüsü tedavisi gören annesi Servet Soylu vefat etti. Vefat haberini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca duyurdu. Bakan Koca, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendi'nin muhterem anneleri Hakk'ın rahmetine kavuştu. Merhumeye Allah’tan rahmet, Süleyman Bey kardeşimize ve ailesine sabırlar diliyorum" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun annesi Servet Soylu yaklaşık üç aydır corona virüsü tedavisi görüyordu. Süleyman Soylu, eşi ve kızı da geçen yıl ekim ayında corona virüsüne yakalanmıştı. Bakan Soylu, bir kısmı hastanede olmak üzere yaklaşık üç haftalık tedavisinin ardından tekrar görevinin başına dönmüştü.

Alanyalı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "İçişleri Bakanımız, dava ve yol arkadaşım Süleyman Soylu’nun ve ailesinin acısını paylaşıyor, merhume Servet Soylu’ya Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun" dedi.

Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, "İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu’nun vefat eden muhterem anneleri Servet Soylu’ya Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yüce Mevlam rahmetiyle muamele eylesin. Mekânı Cennet olsun" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, "Annesi Servet Soylu hanımefendiyi kaybeden İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ile ailesine sabır ve başsağlığı, merhumeye Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun vefat eden kıymetli annesi #servetsoylu hanımefendiye Allah'tan rahmet, Sayın Bakanımıza ve ailesine sabırlar diliyorum. Mekanı Cennet olsun" dedi.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, "Annesini kaybeden İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'ya başsağlığı, merhume Servet Soylu’ya Allah’tan Rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2021, 12:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83