Başkan Şahin'e şeffaflık teşekkürü

ALTSO Hesapları İnceleme Komisyonu bugün gerçekleştirdiği 110’uncu toplantısında pasta keserek Başkan Şahin’e teşekkür sürprizi yaptı. 

Başkan Şahin'e şeffaflık teşekkürü

Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Özcan Şafak Mavili yaptığı açıklamada, “Sadece başkanın değil seçimlerde yarışan karşı listeden de aynı oranda üyenin bulunduğu komisyonumuzda tüm kararlarımızı oy birliği ile aldık. Şeffaf ve tarafsız bir çalışma ortamı içinde 110 toplantıyı geride bıraktık. Bize bu güzel ve şeffaf çalışma ortamını sağlayan ve her kesimden arkadaşımıza temsil yetkisi veren Başkanımız Mehmet Şahin’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Pandemiye rağmen son yıllarda bütçesi artı veren nadir kurumlardan biri olmayı da başardıklarına dikkat çeken Mavili, “Başkanımızın olağanüstü gayretleri ile hayata geçirilen projelerde bile oda bütçesi başarılı tasarruf tedbirleri ile korundu. Başkanımız yeri geldi projeleri hayata geçirirken kendi şahsi bütçesinden harcamalar yaptı. Ambulanslar aldı vatandaşların hizmetine sundu, noterler getirdi, ihtiyaç sahiplerine rekor düzeyde yardımlarda bulundu. Bu kadar fedakarlık yapan bir başkanımız olduğu için şanslıyız. Komisyon olarak kendisine teşekkür ederiz” dedi.

banner111

ŞAHİN;  “NİYET HALİS İSE AKİBET HAYIR OLUR” 
Başkan Mehmet Şahin de açıklamasında; “Şeffaf yönetim anlayışımız gereği hem kendi listemizden hem de karşı listeden dengeli biçimde oluşturduğumuz Odamız Hesapları İnceleme Komisyonu üyelerimiz bugün 110’uncu toplantısında pasta sürprizi yaptı. Bugüne kadar aldıkları her kararı oy birliği ile alan komisyon üyelerimiz Allah’ın izniyle görev süreleri dolana kadar aynı düstur ve doğruluk içinde çalışmalarını bağımsız ve tarafsız biçimde yürütmeye devam edecektir. Komisyon başkanımız Özcan Şafak Mavili ve komisyon üyesi dostlarıma hizmetleri nedeniyle teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Niyet halis olursa akıbet hayır olur anlayışıyla çıktığımız bu yalda Rabbim bizleri hayır işleyenlerden eylesin. Birlikte yapacağımız çok iş var. Her şey hizmetin en güzeline layık Alanya’mız için” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83