banner203

Başkan Yücel, “Bir tek il binamız yok. Onu da inşallah en kısa zamanda alırız”

Dün görkemli bir törenle gerçekleştirilen AESOB Alanya Esnaf Sicil İrtibat Bürosu Yeni Hizmet Ofisi'nin açılışında konuşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Bir tek il binamız yok onu da inşallah en kısa zamanda alırız” dedi.

Başkan Yücel, “Bir tek il binamız yok. Onu da inşallah en kısa zamanda alırız”

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB)  Alanya Esnaf Sicil İrtibat Bürosu Yeni Hizmet Ofisi'nin açılış dün Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, AESOB Başkanı Adlıhan Dere, siyasi parti ilçe başkanları, oda başkanları ve esnafların katıldığı görkemli bir törenle gerçekleşti.Törenin açılış konuşmasını yapan Adlıhan Dere, "Antalya il genelinde 75 odamız var, bu odalarımızdan 10 tanesi Alanya'da 2 tanesi de Gazipaşa'da hizmet veriyor. Alanya'da 3 tane oda başkanımız AESOB'ta yönetici. Alanya'mız da 12 bin 420 esnafımız var, Gazipaşa'da bin 953 esnafımız bulunuyor. Buraya esnaf sicil bürosunu açmaktaki gayemiz, daha önce hizmet verdiğimiz ofisimizin çalışma ortamının çok uygun olmadığı ve hizmet vermekte zorlandığı için geniş yeni bir ofis açmak istedik. Alanya'ya yakışır bir irtibat büromuzu açıyoruz. Yeni büro ofisimiz, Halk Bankası'na 100 metre, vergi dairesine 100 metre, hastaneye 20 metre yakınlıkta. Ben burada emeği geçen yönetim kurulu üyemiz Nuri Demir, denetim kurulu üyemiz Velittin Yenialp, disiplin kurulu üyemiz Hüseyin Değirmenci ve Gazipaşa'nın temsilcisi olan yönetim kurulu üyemiz Mustafa Şahin'e teşekkür ediyorum. Burada bizi yalnız bırakmayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'e ve tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz " dedi.“ALANYA HER ZAMAN İLKLERİ YAŞAMAKLA MÜKELLEF”

banner111

Alanya’nın dünyanın en güzel şehri olduğunu her konuşmasında belirttiğini söyleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ise konuşmasında şunları söyledi: “"Her zaman söylüyorum Alanya dünyanın en güzel şehirlerinden birisi. Alanya hep ilkleri yaşamakla mükellef, bunu da bugün buradaki güzel bir  sicil ofisimizin açılışıyla görüyoruz. Alanya sürekli gelişiyor, değişiyor, vizyon ve misyon kazanıyor. Buna bir çok siyasi iradenin ve Alanya halkının katkısı oluyor. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Şuanda Alanya'da olmayan bir kurum yok sanırsam. Bir kaç eksiklerimiz var onlarda en kısa tamamlanır. Bir tek il binamız yok onu da inşallah en kısa zamanda alırız. Sicil irtibat büromuzun açılışında emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 13 Aralık 2018, 09:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83

404 Not Found

Not Found

The requested URL was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.