Başkan Yücel'den valiye pazar teşekkürü

Başkan Yücel'den valiye pazar teşekkürü

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Antalya’daki tüm kaymakam ve belediye başkanları ile online toplantı gerçekleştirdi ve pazar yerleri ile ilgili talimatları verdi.


Tam kapanma döneminde kapanan semt pazarlarının 8 ve 15 Mayıs Cumartesi günlerinde açılmasına karar verilmişti. Ellerinde kalan ürünleri satmak isteyen çiftçilerin sesin kulak veren hükümetin aldığı karar sonrası Antalya genelinde de semt pazarları ile ilgili hazırlıklara başlandı.

BAŞKAN YÜCEL TEŞEKKÜR ETTİ

banner111

Antalya Valisi Ersin Yazıcı bugün Antalya’daki tüm kaymakam ve belediye başkanları ile online bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda Vali Yazıcı semt pazarları ile ilgili son talimatları verdi ve alınacak güvenlik tedbirlerini aktardı.

Toplantıya Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’de katıldı. Başkan Yücel, üreticilerin ve pazarcıların sesini duyan Alanya’daki pazar yerleri ile ilgili de Başkan Yücel’in taleplerini yerine getiren Vali Yazıcı’ya teşekkür etti.

“SORUNSUZ BİR SÜREÇ GEÇİRECEĞİZ”

Başkan Yücel toplantıyı, “Antalya Valimiz Sayın Ersin Yazıcı'nın başkanlığında yasak sürecini ve açılacak semt pazarlarındaki tedbirleri içeren değerlendirme toplantımızı online olarak gerçekleştirdik. Sayın Valimizin talimatları doğrultusunda sorunsuz bir bayram ve yasak süreci geçirmek için gerekli tüm tedbirleri hayata geçireceğiz.” şeklinde değerlendirdi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83