Başkan Yücel, kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı

Başkan Yücel, kurban kesim yerlerini ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Payallar, Eşgilik Düğün Salonu, Gazipaşa Dolmuş Durağı ve Mahmutlar Mahallesi’nde bulunan toplam 4 kurban kesim noktasını ziyaret ederek vatandaşlarla bayramlaştı.


VATANDAŞLAR BAŞKAN YÜCEL’E TEŞEKKÜR ETTİ

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, her yıl olduğu gibi bu yıl da ekibiyle birlikte bayramın ilk günü Alanya Belediyesi Kurban Kesim noktalarını ziyaret etti. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Başkan Yücel, onlarla tek tek bayramlaşarak sohbet etti. Vatandaşlar yaşanan yoğunluğa rağmen gösterilen hassasiyet için Başkan Yücel ve ekibine teşekkürlerini iletti.

KESİM NOKTALARINDA 40’I KASAP 200 PERSONEL HİZMET VERİYOR 

Alanya Belediyesi’nin 4 ayrı kesim noktasında 40’ı kasap olmak üzere toplam 200 personel vatandaşlara hizmet veriyor. Alanya Belediyesi bünyesinde bulunan veteriner personeller de kesim yerlerinde hazır bulunurken vatandaşların kurbanları, dini vecibelere uygun olarak titizlikle kesiliyor.

banner111

Kesim noktaları, bayramın 2. günü de vatandaşlara hizmet vermeye devam edecek.

YÜCEL: “HEM DENETLEDİK HEM DE VATANDAŞLARIMIZLA BAYRAMLAŞTIK”

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı’nı kutlayarak sözlerine başlayan Başkan Yücel; “Alanya’mızda 102 mahallede küçük 86 tane özel, büyük olarak da 4 tane Belediyemizin kesim yeri hizmet veriyor. Belediyemizin kesim noktaları Mahmutlar, Gazipaşa Dolmuş Durağı, Eşgilik ve Payallar’da ücretsiz olarak vatandaşlarımıza hizmet ediyor. Ekiplerimiz bu noktalarda durmaksızın çalışarak vatandaşlarımızın huzurlu ve rahat bir şekilde dini vecibelerini yerine getirmesine yardımcı oluyor. Biz de bugün ekiplerimizle kesim noktalarımızı ziyaret ettik. Hem denetimlerimizi gerçekleştirdik hem de vatandaşlarımızla bayramlaştık. Herkese iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner144

banner82

banner83