Başkan Yücel parkları yerinde inceledi

Alanya Belediyesi Başkanı Adem Murat Yücel, Cikcilli ve Çıplaklı Mahallelerinde yapılan park çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Yücel parkları yerinde inceledi
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Başkan Yücel’in; “Parksız mahalle kalmayacak.” sözü kapsamda tüm mahallelere yeni parklar kazandırılması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bu kapsamda Çıplaklı ve Cikcilli Mahalleleri’nde yapımı devam eden parklarda incelemelerde bulundu.

ÇIPLAKLI MAHALLESİ’NE 8945 m2 ALANA YENİ PARK

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Çıplaklı Mahallesi’nde 256 adada bulunan 8945 m2’lik yeşil alan içerisinde büfe, tuvalet, çocuk oyun grupları, engelsiz oyun grupları, salıncak, tahterevalli, dış mekan spor aletleri, tırmanma aletleri, basketbol sahası, masa tenisleri, barbekülü piknik alanları ve pergoleli oturma alanları olan parkın yapılmakta olan son çalışmalarını yerinde inceledi.

YÜCEL: “VATANDAŞLARIMIZIN SOSYAL AKTİVİTE ALANLARINI GENİŞLETİYORUZ”

Başkan Yücel Çıplaklı Mahallesi’ndeki incelemelerinin ardından ekibiyle birlikte Cikcilli Mahallesi’nde 409 ada güneyinde bulunan 1600m2’lik, içerisinde oturma alanları, gemi temalı oyun grubu, teleferik oyun grubu, ipli dönen oyun grubu, ipli tırmanma oyun grubu, tahterevalli, zıp zıp, salıncak, 0-3 yaş arası kompozit temalı oyun grubu, doğal kaydırak, 3’lü potalı basketbol sahası, masa tenisi, tuvalet ve çeşme yer alacak olan gemi temalı parkın devam eden inşaat çalışmalarını inceledi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada; “Yapımları tamamlanmak üzere olan 2 parkımızda incelemelerde bulunduk. Parklarımızın içeriklerinde bulunan farklı aktivitelerle vatandaşlarımıza yenilikler sunarak parklarda daha keyifli vakit geçirmelerini sağlayacağız. Vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın sosyal aktivite alanlarını genişletmek için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Cikcilli ve Çıplaklı

Mahallelerimize modern ve estetik bir çehre kazandıracak parklarımız bölgedeki çocuklarımıza ve ailelerine hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2018, 16:30

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83