banner203

Başkan Yücel’den eğitime tam destek

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Alanya genelinde okullardan gelen talep ve istekler doğrultusunda 93 okulda çevre düzenlemesi, ek derslikler ve spor alanları gibi ihtiyaçlar için 3.900.000 TL’lik faaliyet gerçekleştirdik. Kestel ve Payallar’da tamamladığımız 2 Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde ilk ders zili bu yıl çaldı” dedi.

Başkan Yücel’den eğitime tam destek
KESTEL VE PAYALLAR’DA ANADOLU LİSELERİ EĞİTİM VE ÖĞRETİME BAŞLADI

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eğitim ve öğretime çok ciddi yatırımlar yaptıklarını belirterek, Kestel’de ve Payallar’da Çok Programlı Anadolu Liselerinde bu yıl eğitime başlandığını söyledi.


banner111

YÜCEL, “ TAAHHÜTLERİMİZİN ÖTESİNDE HİZMET YAPTIK”

Hizmet yolunda taahhütlerinin de ötesine geçtiklerini ifade eden Başkan Yücel; “Bu kapsamda Kestel ve Payallar’a 2 adet Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni şehrimize kazandırdık. Mevcut okullarımızın kalitesini artırmak ve modern yapısıyla sağlıklı nesiller yetiştirmek adına ilçe genelinde 93 adet okulda çevre düzenlemesi, spor alanları, tadilatlar, çevre duvarı gibi yatırımlara 3.900.000 TL harcadık. Şu ana kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz taahhütlerin çok ötesinde hizmetler gerçekleştirdik. Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Bu yöndeki çalışmalarımız aralıksız devam edecek.” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 15:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner84

banner97

banner121

banner82

banner83