BELEDİYE 110 KM UZAKTA ÇALIŞIYOR

Alanya Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Tosmur Mahallesi'ne bağlı Gölbeleni Yaylası'nda altyapı ve yol genişletme çalışmalarına başladı.

BELEDİYE 110 KM UZAKTA ÇALIŞIYOR
Alanya merkeze 110 km uzaklıkta bulunan Tosmur Gölbeleni Yaylası'nda çalışmalara başlayan Alanya Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, Gölbeleni'nde alt yapı çalışmalarını tamamladı. Özellikle kış aylarında bozulan dere yataklarında büzleme çalışması yapan ekipler, yollarda da genişletme ve düzeltme çalışmalarına başladı.

5 AYRI NOKTADA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri, Fen İşleri Müdürlüğü'nün de destekleri ile doğu bölgesinin yaylalarında 5 ayrı noktada çalışmaların devam ettiğini açıkladı. Uzun yıllar yayla yollarının bakımsız kaldığını belirten Kırsal Hizmetler Müdürü Menderes Sivri, ''Alanya Belediyesi olarak yaz ayı öncesi yaylarımızın çalışma programını belirledik. Şu anda 5 ayrı noktada ekiplerimiz çalışmalarını sürdürüyor. Biz öncelikle yayla yollarında alt yapı çalışmalarına önem verdik. Şimdi ise genişletme ve düzleştirme çalışmaları devam ediyor.'' dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2015, 13:55

Burak Oztunc

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner121

banner97

banner111

banner144

banner82

banner83