Büyükşehir Alanya'da maske dağıttı

Büyükşehir Alanya'da maske dağıttı
Antalya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında Alanya’da vatandaşa maske dağıtımı yaptı. Mahmutlar ve Avsallar mahallelerinde kurulan semt pazarlarının girişinde yapılan maske dağıtımı vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, koronavirüse karşı mücadelesini sürdürüyor. Büyükşehir’in ihtiyaç sahiplerine gıda yardımları devam ederken, koronavirüsle mücadelede önemli bir yeri olan maskeler de ATASEM atölyelerinde üretilip, ücretsiz olarak semt pazarlarının girişlerinde dağıtılıyor.

3 BİN ADET MASKE DAĞITILDI

Koronavirüse karşı korunmak için vazgeçilmez ürünlerin başında gelen maskelerin dikimi ve dağıtımı konusunda özverili bir çalışma sergileyen Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da Mahmutlar ve Avsallar mahallelerinde kurulan semt pazarlarının girişinde vatandaşa ücretsiz maske dağıtımı gerçekleştirdi. Her iki pazarda vatandaşlara 3 bin adet maske dağıtımı yapıldı.

VATANDAŞLARDAN TEŞEKKÜR

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu zor süreçte yaptığı sosyal hizmetlerle vatandaşın yanında olduğunu belirten vatandaşlar, “İhtiyaç sahiplerine sıcak yemek ve gıda yardımları yapılıyor. Bunun yanında sağlık açısından hem kendimizi hem de karşımızdakileri koronavirüsten korumamız amacıyla ücretsiz maske dağıtımı yapılıyor. Hizmetlerden son derece memnununuz. Başkan Muhittin Böcek ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 12:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83