Büyükşehir ekibi Toklu'nun yanında

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “Genç ve dinamik bir ekipten oluşan Ak Parti ilçe yönetiminin Alanya için önemli hizmetler yapacağına inanıyorum.“

Büyükşehir ekibi Toklu'nun yanında
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, 2 Aralık’ta Ak Parti İlçe Başkanlığına seçilen Mustafa Toklu ve yönetimini ilçe teşkilatında ziyaret etti. Güney’e Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, Asat Alanya Şube Müdürü Fatih Uysal, Kırsal Alan Sorumlusu Arif Yeni, Otogar Müdürü Osman Ertunç, Hal Müdürü Halit Parlayüksel ve İtfaiye Müdürü Mehmet Oral eşlik etti. 

Toklu ve ekibi Güney’i kapıda karşıladı. Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Güney, Toklu ve ekine başarılar diledi. 

Güney ziyaretle ilgili, “Oldukça genç ve dinamik bir ekip görüyorum. Hem Alanya’ya hem de partimize en iyi hizmeti yapacak enerjiyi hepinizde görüyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da teşkilatımızla işbirliği içinde Alanyamız için çok önemli projeler yapacağımıza inanıyorum “ dedi. 

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Antalya Büyükşehir Belediyemiz bugüne kadar Alanyamıza çok önemli yatırımlar yaptı. Bundan sonraki süreçte biz de elimizden gelen desteği vereceğiz ve işbirliği içinde Alanyamıza hizmet edeceğiz.“ dedi. 

Konuşmaların ardından Güney ve Toklu ekipleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2017, 12:01

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83