Büyükşehirden Alanyalı berber ve kuaförlere mesaj

Büyükşehirden Alanyalı berber ve kuaförlere mesaj
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 11 Mayıs Pazartesi günü hizmet vermeye başlayacak berber ve kuaför dükkanlarını dezenfekte ediyor ve maske ihtiyaçlarını karşılıyor. Antalya merkez ilçelerinden başlayan çalışmalar diğer ilçelerde de gerçekleştirilecek. Antalya Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Erkan Demirci, "Başkanımız Muhittin Böcek'in “Bu zorlu süreci birlikte aşacağız” diyerek başlattığı çalışmayı Alanya'da da gerçekleştireceğiz.
Koronavirüs salgını süresince ihtiyaç sahipleri için tüm imkanlarını seferber eden Antalya Büyükşehir Belediyesi normalleşme sürecinde de vatandaşın ve esnafın yanında olmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 11 Mayıs Pazartesi günüden itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacak olan berber ve kuaför dükkanlarını Büyükşehir Belediyesi olarak dezenfekte edeceklerini ve maske ihtiyaçlarını karşılayacaklarını açıklamıştı. Başkan Böcek’in talimatları doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi Çevre Sağlığı Daire Başkanlığı ekipleri Antalya’daki berber ve kuaförleri dezenfekte etmeye başladı.

ESNAFIMIZI DESTEKLEYECEĞİZ
Koronavirüs salgınının tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de ve Alanya’da esnafa zor günler yaşattığını belirten Demirci, " Normalleşmeye adım atılan bu süreçte esnafımızın daima yanında olacağız. Bu süreçte berber ve kuaförlerde dezenfekte çalışması yaparak 10'ar adet maske desteğinde bulunacağız. Tüm esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar diliyorum. 

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2020, 12:49

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83