banner203

Dikkat! Alanya'da cuma pazarının kurulacağı gün belli oldu

Dikkat! Alanya'da cuma pazarının kurulacağı gün belli oldu
Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit yaptığı açıklamada bu hafta uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı nedeniyle Cuma Pazarı’nın gününün değiştiğini belirtti. Yiğit’ Cuma Pazarı Çarşamba günü saat 14.00’dan itibaren kurulacak” dedi.

Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit ve Alanya Belediyesi Zabıta Müdürü Naci Uzunsakal Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 1 Mayıs 2020 Cuma günü ve hafta sonu olmak üzere 3 günlük sokağa çıkma kısıtlaması yapılacağına dair açıklamasından sonra Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp ile üçlü telekonferans yoluyla toplantı yaptılar.

Yapılan toplantının ardından, Alanya Pazarcılar Odası Başkanı Hasan Yiğit bir açıklama yaparak şunları söyledi:

"Alanya Belediyesi ve Alanya Pazarcılar odası ile yapılan görüşmede, Alanya Halkımızın sıkıntı yaşamaması için, her hafta şehir merkezinde kurulan Cuma pazarı,Çarşamba günü öğleden sonra saat 14:00 da kurulacak ve Perşembe günü tüm gün açık kalacak ve perşembe akşamı saat 19:00 da kapanacaktır. Bu geniş zaman diliminde,değerli halkımız panik ve yığılma yapmadan, sosyal mesafeyi koruyarak ve lütfen maskelerini takarak alışverişlerini rahatlıkla yapabilirler. Halkımızın duyarlılığına bir kez daha teşekkür ederiz." 

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2020, 10:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner82

banner83