Dünyada ilk kez düzenlenecek olan World Wınners Cup Alanya'da

Alanya ‘nın Dünyaca ünlü Kleopatra Plajı 21-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Dünyada ilk kez düzenlenecek olan World Winners Cup; Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası, organizasyonuna ev sahipliği yapacak. Kıtalar arası düzenlenecek olan bu turnuvaya 6 kıtadan çok sayıda kadın-erkek Plaj futbol takımı katılacak, yaklaşık bir hafta boyunca Kelopatra plajımızda spor şöleni yaşanacak.

Dünyada ilk kez düzenlenecek olan World Wınners Cup Alanya'da
DÜNYADA İLK KEZ DÜZENLENECEK OLAN WORLD WINNERS CUP ALANYA’DA

Alanya ‘nın Dünyaca ünlü Kleopatra Plajı 21-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Dünyada ilk kez düzenlenecek olan World Winners Cup; Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası, organizasyonuna ev sahipliği yapaceez ak. Kıtalar arası düzenlenecek olan bu turnuvaya 6 kıtadan çok sayıda kadın-erkek Plaj futbol takımı katılacak, yaklaşık bir hafta boyunca Kelopatra plajımızda spor şöleni yaşanacak. 

Dünya Şampiyon Kulüpler Kupası’nın tanıtım toplantısı Avena Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıya Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur, Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Direktörü ve oyuncusu Adil Müftüoğlu ve Plaj Futbolu Milli Takım Kaptanı Ferit Yücel Ergün katıldı. 

Ülke tanıtımımıza ve Alanya’mızın tanıtımına çok büyük fayda sağlayacak bu turnuvaya; Rusya, Ukrayna, Danimarka, Belçika, Polonya, İtalya, İspanya, Çin, Japonya, Amerika Birleşik Devletleri, Irak, İran, Bahreyn, Fas, Çekya, Lübnan, Tayland, Yunanistan, Macaristan ülkelerinin şampiyon takımları yıldız oyuncuları ile katılım sağlayacaklar. Bu turnuva TRT Spor kanalından tüm dünyaya canlı yayın ile ulaşacaktır. Aynı zamanda Internet Broadcast Canlı Yayınları ile de Milyonlarca izleyiciye ulaşacak olan bu organizasyonun ses ve eğlence bölümünü de Power FM radyosu gerçekleştirecektir.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2019, 17:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner97

banner121

banner82

banner83